Home » Villabassa i Casies

Villabassa i Casies

Villabassa (Niederdorf)

Villabassa (Niederdorf) - Le Residenze Sonnenschein
Villabassa znajduje się w Alpach (Dolomity) w północno-wschodniej części Włoch 1154m n.p.m. około 18 km od granicy austriackiej i 3 km od włoskiego miasta Dobbiaco, które jest jednym z najważniejszych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych tego regionu, przyciągającym wielu turystów. Miasto zachowało swój historyczny charakter i dziewiczą przyrodę. Od Wenecji jest odległe 200 km, Werony 300 km i jeziora Garda ok 250 km. W miasteczku znajduje się dworzec kolejowy.
Jest wspaniałym miejscem na wycieczki piesze jak i również rowerowe (istnieje możliwość wypożyczenia rowerów) dobrze oznakowanymi szlakami turystycznymi, ułatwiającymi dotarcie do większości szczytów. Dla mniej aktywnych polecamy podziwianie krajobrazów górskich z kolejek linowych.
Zachęcamy do odwiedzenia parku „Kurpark”- raju gier dla dzieci, gdzie są korty tenisowe i stoły pingpongowe, boisko do piłki nożnej. Kolejną z atrakcji jest basen i jezioro.

Colle di Casies (Pichl)

Colle di Casies (Pichl) - Le Residenze Sonnenschein
Dolina di Casies zaczyna sie w polnocnym Monguelfo a konczy blisko Austrii. Dolina ta ma duze waloryturystyczne charakteryzuje ja naturalna pieknosc.
W czasie wakacji oraz ferii zimowych sa autobusy gratisowe,oraz mapki turystyczne di Plan de Corones. Zjazdy narciarskie sa poloczone bezposrednio z Pustertaler SkyMarathon.

Hochpustertal w zimie

Hochpustertal w zimie - Le Residenze Sonnenschein

Hochpustertal w lecie

Hochpustertal w lecie - Le Residenze Sonnenschein

Ski

Ski - Le Residenze Sonnenschein

związane z

związane z - Le Residenze Sonnenschein